X-perience Roermond: Bouw en Infra, Schilderen, Mediavormgeving

  • Kasteel Hillenraedtstraat 1, Roermond
  • X-perience

Selecteer een datum waarop je wilt inschrijven voor deze activiteit.

  • woensdag 19 april 2023, 09:00-10:30
    [Tijdblok 1: 9.00 - 10.30 uur] Schilderen

    Neem deel aan de workshop schilderen en maak kennis met onze opleidingen en locatie.

  • woensdag 19 april 2023, 09:00-10:30
    [Tijdblok 1: 9.00 - 10.30 uur] Bouw- en Infratechniek

    Neem deel aan de workshop bouw- en infratechniek en maak kennis met onze opleidingen en locatie.

  • woensdag 19 april 2023, 09:00-10:30
    [Tijdblok 1: 9.00 - 10.30 uur] Mediavormgeving

    Neem deel aan de workshop Mediavormgeving en maak kennis met onze opleidingen en locatie.

  • woensdag 19 april 2023, 11:00-12:30
    [Tijdblok 2: 11.00 - 12.30 uur] Schilderen

    Neem deel aan de workshop schilderen en maak kennis met onze opleidingen en locatie.

  • woensdag 19 april 2023, 11:00-12:30
    [Tijdblok 2: 11.00 - 12.30 uur] Bouw- en Infratechniek

    Neem deel aan de workshop bouw- en infratechniek en maak kennis met onze opleidingen en locatie.

  • woensdag 19 april 2023, 11:00-12:30
    [Tijdblok 2: 11.00 - 12.30 uur] Mediavormgeving

    Neem deel aan de workshop Mediavormgeving en maak kennis met onze opleidingen en locatie.

  • woensdag 19 april 2023, 13:00-14:30
    [Tijdblok 3: 13.00 - 14.30 uur] Schilderen

    Neem deel aan de workshop schilderen en maak kennis met onze opleidingen en locatie.

  • woensdag 19 april 2023, 13:00-14:30
    [Tijdblok 3: 13.00 - 14.30 uur] Bouw- en Infratechniek

    Neem deel aan de workshop bouw- en infratechniek en maak kennis met onze opleidingen en locatie.

  • woensdag 19 april 2023, 13:00-14:30
    [Tijdblok 3: 13.00 - 14.30 uur] Mediavormgeving

    Neem deel aan de workshop Mediavormgeving en maak kennis met onze opleidingen en locatie.

Opleidingen

  • Allround Metselaar (3)
  • Allround Timmerman (3)
  • Gezel Schilder (3)
  • Mediavormgever (4)
  • Metselaar (2)
  • Middenkaderfunctionaris Bouw (4)
  • Schilder (2)
  • Timmerman (2)

 

 

Bekijk het programma