Kies je event
Klik op periode, locatie of soort om de verschillende events te selecteren.
- Open avond: Open avond
- Studiekeuzeworkshop: Studiekeuzeworkshop
- X-perience (meelopen bij): X-perience
X-perience Roermond: Defensie - VEVA
- donderdag 21 maart 2024, 09:30 - 15:00 uur
- Externe locaties, Roermond
- Sportpark de Hoenderberg, Swalmen
X-perience Venray: ICT College, Retail & Business Academy, Sociale Studies, School voor Pedagogiek, Zorgcollege
- woensdag 3 april 2024
- Henri Dunantstraat 40, Venray (Oostrum)
- Kies per ronde 1 workshop! ronde 1: 14.00 uur / ronde 2: 15.00 uur.
X-perience Roermond: Gilde Entree Onderwijs
- dinsdag 16 april 2024, 08:30 - 14:00 uur
- Kasteel Hillenraedtstraat 1, Roermond
X-perience Venlo: Gilde Entree Onderwijs
- dinsdag 16 april 2024, 08:45 - 13:00 uur
- Hagerhofweg 15, Venlo
X-perience Roermond: Handhaver Toezicht en Veiligheid (HTV) & Beveiliger
- woensdag 17 april 2024, 08:45 - 12:00 uur
- Kasteel Hillenraedtstraat 1, Roermond
X-perience Roermond: Defensie - VEVA
- woensdag 17 april 2024, 09:30 - 15:00 uur
- Externe locaties, Roermond
- Sportpark de Hoenderberg, Swalmen
X-perience Horst: Bouw
- woensdag 17 april 2024
- Gebroeders Van Doornelaan 63, Horst
- Schrijf je in voor ronde 1 (13.00 uur), ronde 2 (15.00 uur).
X-perience Roermond: Bouw, Schilderen, Mediavormgeving, Interieurbouw
- woensdag 17 april 2024
- Kasteel Hillenraedtstraat 1, Roermond
- Kies per ronde 1 workshop! ronde 1: 13.00 uur / ronde 2: 15.00 uur.
X-perience Roermond: Elektro- en Installatietechniek
- woensdag 17 april 2024, 13:00 - 16:00 uur
- Kerkeveldlaan 4 (CIVIL), Roermond
- Kies voor één van de workshops.
X-perience Roermond: Mobiele Werktuigen, Grond-, Weg- en Waterbouw
- woensdag 17 april 2024
- Burghoffweg 9, Roermond
- Schrijf je in voor één of twee van de rondes. ronde 1: 13.00 uur / ronde 2: 15.00 uur.
X-perience Roermond: School voor Optiek, ICT College, Retail & Business Academy, Logistiek College
- woensdag 17 april 2024
- Bredeweg 235, Roermond
- Kies per ronde 1 workshop! ronde 1: 13.00 uur / ronde 2: 14.05 uur
X-perience Roermond: (Maatschappelijke) Zorg, Verpleging, Pedagogiek, Sociaal Werk
- woensdag 17 april 2024
- Kerkeveldlaan 1, Roermond
- Kies per ronde 1 workshop! ronde 1: 14.15 uur / ronde 2: 15.15 uur.
X-perience Roermond: Vakspecialist Ondernemer en Leidinggevende Team, Afdeling en Project (doorstroom mbo, BOL en BBL, niveau 4)
- woensdag 24 april 2024, 13:30 - 15:00 uur
- Bredeweg 235, Roermond
- Doorstroom mbo, BOL en BBL, niveau 4.
X-perience Venlo: Vakspecialist Ondernemer en Leidinggevende Team, Afdeling en Project (doorstroom mbo, BOL en BBL, niveau 4)
- donderdag 25 april 2024, 13:30 - 15:00 uur
- Groenveldsingel 40, Venlo
X-perience Weert: Vakspecialist Ondernemer en Leidinggevende Team, Afdeling en Project (doorstroom mbo, BOL en BBL, niveau 4)
- donderdag 16 mei 2024, 13:30 - 15:00 uur
- Drakesteyn 5, Weert
X-perience Venlo: Gilde International
- donderdag 23 mei 2024, 13:00 - 14:30 uur
- Laaghuissingel 4, Venlo
X-perience Venlo: Technische School, Retail & Business Academy, Logistiek College, Creatie & Design College, ICT College
- donderdag 23 mei 2024
- Hagerhofweg 15, Venlo
- Kies per ronde 1 workshop! ronde 1: 14.00 uur / ronde 2: 15.00 uur.
X-perience Weert: Retail & Business, Logistiek, ICT, Sociale Studies, Pedagogiek, Zorg, Sport & Leisure
- woensdag 29 mei 2024
- Drakesteyn 5, Weert
- Kies per ronde 1 workshop! ronde 1: 13.30 uur / ronde 2: 14.30 uur.